Spoločnosť DIRECT COLOR s.r.o.

Spoločnosť bola založená začiatkom roku 2013. Napriek svojmu pomerne krátkemu pôsobeniu na trhu má zákazníkom čo ponúknuť. Dlhoročné skúsenosti z nás robia firmu, na ktorú sa môžete vždy spoľahnúť!

Prvoradým cieľom spoločnosti DIRECT COLOR s.r.o. je zabezpečovať kvalitné služby všetkým našim odberateľom. Cielene sa snažíme uľahčovať nákup nami zastúpeného sortimentu a umožniť obchodníkom a spracovateľom atraktívny zisk.

Nielen pre spracovateľa je určený tiež profi segment s výrobkami prvotriednej kvality, a s veľmi lákavými cenami.

Neváhajte vyskúšať tovar, ktorý sa nepotrebuje hrať na kvalitu – dôkazom sú prestížne ocenenia.

Celý sortiment ponúkame za mimoriadne výhodné ceny, neváhajte nás kontaktovať. Sme Vám kedykoľvek k dispozícii!

"DIRECT COLOR koncept"

Kvalitný tovar za férovu cenu. Prezentácie, logistika a servis na najvyššej úrovni, to je náš cieľ.

Firma DIRECT COLOR s.r.o. Vám ponúka:

  • Produkty, ktoré majú preverenú kvalitu a dlhú životnosť. Vyskúšajte produkty s označením PROFI.
  • Logistiku: objednaný tovar dovezieme po predchádzajúcej dohode priamo k Vám.
  • Inovatívne produkty, najmodernejšie technológie, patentované výrobky: patríme k špičke na trhu maliarskych potrieb a príslušenstva. Neustále prichádzame s celou radou noviniek testovaných profesionálmy z oboru, ale aj domácich kutilov a odbornou komisiou. Prezentujeme sa celou radou prestížnych ocenení. Štetce a spreje v našom sortimente patria dlhodobo k tým najlepším na európskom trhu.
  • Ušetrený čas a peniaze: ponúkame produkty v rôznych kvalitatívnych a cenových hladinách, priaznivé ceny, seriózne obchodné podmienky a krátke dodacie termíny.
  • Široký sortiment: v našich katalógoch môžete vyberať zo širokej ponuky, ktorá obsahuje až 3.500 rôznych artiklov. Radi Vám výjdeme v ústrety aj v zabezpečení výrobkov, ktoré v tomto katalógu nenájdete.
  • Servis, poradenstvo a prezentácie: naši odborne vyškolený špecialisti sú Vám kedykoľvek k dispozícii a dokážu Vám ponúknuť modernú regálovoú prezentáciu nášho sortimentu priamo „ušitú“ pre Vaše potreby.
  • Značenie a balenie produktov: produkty balíme podľa želania zákazníkov. Dbáme na splnenie všetkých ekologických požiadaviek. Všetky naše výrobky sú označené etiketami v slovenskom jazyku, samozrejmosťou sú čiarové kódy.
 

Predávame tieto značky

Značky, které prodáváme